Sedím opět s jednou svojí klientkou a poslouchám, jak ji bolí koleno a trápí loket. Vždy, když takto slýchávám příběh bolesti, jak vznikla, jaký má charakter, co jí předcházelo a kam se vyvinula, začne se mi jaksi sám od sebe v hlavě rýsovat většinou skrytý vnitřní příběh duše vypravěče. A tak poté, co vypravěč dokončí svou storku, přeložím, co mu podle mě tělo vzkazuje.. (Pokračování textu…)
Šárka přišla na konzultaci s tím, že má divné pocity v loktu. Zažívala škubání, tepání, na které nic nezabíralo. Byla to ruka levá a ona je pravák, neměla žádný zánět, ani předchozí úraz. Jednoduše z ničeho nic jí v loktu „jako by vrtali červíci„… (Pokračování textu…)
Tenhle dotaz jsem dostala již několikrát.
V tomto období mám kolem sebe zrovna dvě děti po zlomenině. Jedním je Klárka, gymnastka, která si bohužel zlomila při přemetu paži a druhou je dcera mé příbuzné. Která, pokud vím, má v sádře zápěstí. Pro obě a jistě i pro Vás budou po sundání sádry platit tato jednoduchá pravidla. (Pokračování textu…)
Fungují levné tejpy?
Před nedávnem mě jedna kamarádka (říkejme ji třeba Lucka) na večírku požádala, zda bych ji nenalepila koleno, které jsem před několika týdny ošetřovala u mě v ordinaci. Vzala si s sebou pro tuto příležitost vlastní pásku. (Pokračování textu…)