Tabulka – Algoritmus funkčního tejpu

Jediný manuál tejpování, který potřebujete

Všechny učebnice a videa o tejpingu jsme shrnuli do jedné praktické tabulky.  Po deseti letech výuky kurzů kinesiotapingu jsem vygenerovala základní pravidla shodná pro všechny současné školy kinesiotapingu. Tyto znalosti jsem poskládala do souvislostí a postupným laděním a ověřováním na kurzech vznikla tabulka s velkým T.

Popis tabulky:
Hlavním pilířem jsou jednotlivé stupně natažení pásky při aplikaci. Spolu s tím, jaké použijeme napětí pásky cílíme na jinou tkáň v těle a vyvoláváme jiný terapeutický účinek. A právě všechny tyto souvislosti se mi povedlo do tabulky vepsat, takže z ní vznikla praktická pomůcka na stůl každého terapeuta, maséra, lékaře čí kohokoli jiného, kdo chce tejpovat.

Koupit za 690,- Kč

Jak tabulka vypadá:
Jedná se o graficky i výrobně profesionálně vyhotovenou tabulku ve formátu A4. Provedení – tvrdý papír, barevný tisk, laminace. Tisk oboustranný. Na přední straně samotná tabulka, na zadní straně popis sloupců a řádků.

Co všechno dostanete:
Tabulku Algoritmus funkčního tejpu, kterou vám obratem zasíláme na vaši adresu
– Video-návod – jak s algoritmem pracovat, abyste jej využili na maximum
– Podpůrné materiály k dalšímu studiu – e-book, videa, články

Jaké jsou první reakce?

„No to vypadá, že na kurz už vlastně ani nemusím. S tabulkou a vzdělávacími podklady to zvládnu sama, vždyť to chce jen trochu praxe a anatomické obrázky.“

MUDr. Potěšilová

 

„Tabulka je přehledná a pro mně velmi užitečná. Některé techniky si zopakuji, utvrdím se v nich. Některé používám do této doby méně často, a proto je takováto pomůcka perfektní. Umožní mi ještě větší využití možností tejpu v mé praxi.“

Jozef Toldy, www.chirurgiejt.cz

 

„Myslím si, že tabulka je přehledná, jasná, srozumitelná. Díky za ní!“

Iveta Alexandrovičová

 

„Je jiná než, jsme si kresili na kurzu. Je bohatší, přehledná. Jasná a srozumitelná. Líbí se mi i jak je vyrobená. Takto z odolného provedení ji mohu mít na stole a nebát se, že ji hned ohmatám. Díky.“

Denisa Nowáková

 

Jak to funguje?

Každý tejp se dá nalepit několika způsoby. A vždy bude mít jiný efekt a účinek. Tabulka Algoritmus funkčního tejpu vás naučí přesně přizpůsobit lepení aktuální potřebě. A bude vám pořád po ruce.

Už si při lepení nemusíte vzpomínat, jestli použijete korekční, prostorovou nebo inhibiční techniku. Nemusíte si pamatovat přesné procentuální rozpětí natažení pásky. Stačí mrknout do tabulky.

Práce s tabulkou vám urychlí čas při rozhodování o použití tejpu i při samotném lepení.

Rozšíříte své znalosti o možnostech použití kinesiotapingu tam, kde jste si zatím mysleli, že využití nemá. Budete moci pomoci více lidem ulevit od bolesti efektivněji a za kratší čas.

Pokud najdete odvahu a budete umět číst v anatomii stanete se tvůrcem vastních funkčníkch tejpů.

Pro koho je Tabulka – Algoritmus funkčního tejpu vhodná?

Tabulku využijí především všichni, co už mají za sebou nějaký kurz kinesiotapingu bez ohledu na to, zda na naší škole, nebo u konkurence. Ocení ji lékaři, fyzioterapeuti, trenéři, maséři, ale i laici se zájmem o kinesiotejping.

Tabulka pomáhá zvyšovat úroveň účinného využití kinesiotapingu v terapeutické praxi a bojuje proti nedůvěře a  zpochybňování významu této metody.

Koupit za 690,- Kč