Kurzy

 

Kurzy kineziotapingu

Kurzy kineziotapingu pro každého. Od úplných začátečníků až po odborníky.

Kineziotaping je moderní a účinná technika, která dokáže pozitivně ovlivnit svaly, klouby i lymfatický systém.

Učíme především praxi a pochopení, jak to s tělem funguje.

Tak se chopte příležitosti a rezervujte si své místo.

 

Neurofyziologické pojetí KINEZIOTAPINGu – pro fyzioterapeuty, lékaře, maséry

Připojte se i VY k mistrům moderní fyzioterapie. Úleva do druhého dne se stane denní realitou, za kterou vám budou vaši klienti líbat ruce. Učte se u lektora z NCO NZO. Již během prvního dne kurzu kineziotapingu  porozumíte podstatě metody. Ošetříte bolest i otok, vazy i klouby. V malém týmu najdete podporu a vedení. Kurzem to u nás nekončí. Nabízíme i následnou podporu v podobě konzultací a vzdělávání. Klikni na titulek a dozvíš se víc.

KINEZIOTAPING jako první pomoc

Jaké by to bylo umět zkrátit léčbu výronu o polovinu? Moci díky tejpům dále hrát volejbal, nebo chodit po horách? A co ještě uprostřed léta, kdy vám takový náhodný úraz může pokazit celý zbytek léta? Připravila jsem intenzivku. Přijďte se bez dlouhých řečí naučit prakticky nejzákladnější ošetření běžných úrazů moderní metodou KINESIOTAPINGU.

TEJPING PRO VEŘEJNOST aneb Jak na bolest bez léků

Už nemusíš pracovat přes bolest, nebo brát brufen. Kineziotaping se právě stal tím nejdostupnějším řešením tlumení bolesti zad z počítače, svalů ze sportu, nebo z velké práce doma či na zahrádce. Kurz s plnou podporou, kterou se zvládne naučit i šestileté dítě. Když se to naučíš, už se nikdy nedostaneš do situace, že by ses nemohl pohnout. KLIKNI SEM.

291

Počet odškolených kurzistů

291

Počet spokojených účastníků

9884

Počet nalepených tejpů

Co si o kurzech myslí bývalí účastníci?