Kinesiotepaing pro veřejnost 2 – navazující kurz

Workshop Kinesiotepaing pro veřejnost 2 je rozšířením základního kurzu pro veřejnost a koná se následující den (neděle). Procvičíme si na něm prakticky konkrétní aplikace tejpu na specifické problémy a bolesti.
Navazující workshop je vhodný pro každého, kdo již v minulosti nějaký kurz tapingu navštívil.

Termín 22. 3. 2020 byl ZRUŠEN.
Aktuálně není vypsán žádný termín. Podzimní termín bude vypsán podle aktuální pandemické situace.

1. část – Ruka – Tejping ramene a celé horní končetiny

Nejen, že se naučíme docela dost tejpů, které se na rameno lepí, ale především si ujasníme proč a kdy kterou techniku použít, k čemu vlastně slouží.

Věřím, že v kurzu najdete svůj oblíbený funkční tejp a jistě si povíme hodně o tom, jak se postupně problémů s ramenem zbavit, abychom se na tejpech nebyli závislí.

2. část – Noha – Tejping kolene a celé dolní končetiny

Když je problém v koleni, je často důsledkem problémů vycházejících z kotníku či z kyčle. Takže se naučíme na koleno dívat jako na zásadní tlumič a pohybový převaděč dolní končetiny.

Vyjasníme si jednotlivé druhy lepení tejpů  na jednotlivé potíže. Budeme konzultovat, kdy, jak a proč zvolit ten který tejp.

Navazující workshop je vhodný pro absolventy kurzu pro veřejnost, pro fyzioterapeuty a lékaře, nebo i pro táborové vedoucí a zdravotníky, pro trenéry, tělocvikáře, sportovce a každého, kdo se chce naučit, jak použít taping v praxi.

Lektor: Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.

Aktuálně není vypsán žádný termín. Podzimní termín bude vypsán podle aktuální pandemické situace.

Počet účastníků je omezený, aby se každému dostalo individuální péče.