TEJPING PRO Veřejnost aneb Jak na bolest bez prášků

Aktuální termín

30. 11. 2019 BRNO  Poslední termín 2019

2 volná místa

Přihlásit se na kurz

Vítejte v kurzu kinesiotapingu pro veřejnost

Náplň kurzu:

Podíváme se na KINESIO-TAPING z pohledu běžné denní praxe. Probereme nejdůležitější body teorie, abychom nikomu neublížili a také, abychom se v problematice orientovali.

Následně se pustíme do praktické části (manipulace s páskou, aplikace na snížení bolesti přetížených svalů, bolesti šíje i bederní části zad). Ošetříme modřiny,  otoky,  zvrtnutý kotník a podobně. Prostě běžné životní komplikace, které všichni známe a často nám otravují život. Někdy nás dokonce donutí vzít léky.

Díky kurzu Tapingu pro všechy se naučíme porozumět bolesti a včas ji ošetřit tak, abyste se vyhnuly braní léků a delšímu pohybovému omezení.

Kurz je postaven velmi prakticky, zaměřený především na úlevu od bolestí v běžném životě.  Pracovat budeme ve dvojicích/trojicích. Lepit budeme na sebe navzájem, proto je třeba mít na kurz sportovní prádlo (např. plavky).

Určení: pro všechny, úroveň – pro domácí použití

Místo konání: Brno, Kamenomlýnská 2 (BUDOVA Střední a základní školy pro zdravotně znevýhodněné)

Cena: 1900,-

Rozvrh: so 9-17h (hodina na oběd)

Lektor: Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.

Kurz je postaven vysoce prakticky a počet účastníků je omezen. Důraz klademe na individuální přístup a podporu ve výuce.

Pracujeme ve skupinkách, lepíme na sebe navzájem. Pro praktickou část kurzu je potřeba sporé oblečení – plavky. S sebou nutno mít PŘEZŮVKY, ostré nůžky, psací potřeby.

Součástí kurzu jsou dva VIDEO BONUSY, dostatek pásek pro každého účastníka a vzdělávací podklady. Oběd si hradí každý účastník sám.

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo pro více informací mně neváhejte kontaktovat.

Přihlásit se na kurz

Počet míst je omezený!

Chcete si naučené techniky procvičit do hloubky?

Kromě základního kurzu pro veřejnost, se můžete přihlásit i na workshopy, které se konají následující den.

Zjistit více