TEJPING PRO Veřejnost aneb Jak na bolest bez prášků

Aktuální termín

Aktuálně není vypsán žádný termín. Pracujeme na vylepšení obsahu kurzu. Podzimní termín bude vypsán podle aktuální pandemické situace.

Vítejte v kurzu kinesiotapingu pro veřejnost

Náplň kurzu:

Podíváme se na KINESIO-TAPING z pohledu běžné denní praxe. Probereme nejdůležitější body teorie, abychom nikomu neublížili a také, abychom se v problematice orientovali.

Následně se pustíme do praktické části (manipulace s páskou, aplikace na snížení bolesti přetížených svalů, bolesti šíje i bederní části zad). Ošetříme modřiny,  otoky, tzv. ústřel a podobně.  Primárně se věnujeme problematice bolesti zad a trupu. Prostě běžné životní komplikace, které všichni známe a často nám otravují život. Někdy nás dokonce donutí vzít léky.

Díky kurzu Tapingu pro všechy se naučíme porozumět bolesti a včas ji ošetřit tak, abyste se vyhnuly braní léků a delšímu pohybovému omezení.

Kurz je postaven velmi prakticky, zaměřený především na úlevu od bolestí v běžném životě.  Pracovat budeme ve dvojicích/trojicích. Lepit budeme na sebe navzájem, proto je třeba mít na kurz sportovní prádlo (např. plavky).

Určení: pro všechny, úroveň – pro domácí použití

Místo konání: Brno, Kamenomlýnská 2 (BUDOVA Střední a základní školy pro zdravotně znevýhodněné)

Cena: 2100,-

Rozvrh: so 9-17h (hodina na oběd)

Lektor: Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.

Kurz je postaven vysoce prakticky a počet účastníků je omezen. Důraz klademe na individuální přístup a podporu ve výuce.

Pracujeme ve skupinkách, lepíme na sebe navzájem. Pro praktickou část kurzu je potřeba sporé oblečení – plavky. S sebou nutno mít PŘEZŮVKY, ostré nůžky, psací potřeby.

Součástí kurzu jsou dva VIDEO BONUSY, dostatek pásek pro každého účastníka a vzdělávací podklady. Oběd si hradí každý účastník sám.

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo pro více informací mně neváhejte kontaktovat.

Aktuálně není vypsán žádný termín. Pracujeme na vylepšení obsahu kurzu. Podzimní termín bude vypsán podle aktuální pandemické situace.