TEJPING PRO Veřejnost aneb Jak na bolest bez prášků

Aktuální termín

Brno: 14. 5. – 15. 5. 2022 (1 poslední volné místo)

Přihlásit se na kurz

Vítejte v kurzu kinesiotapingu pro veřejnost

Náplň kurzu:

Podíváme se na KINESIOTAPING z pohledu běžné denní praxe. Probereme nejdůležitější body teorie, abychom nikomu neublížili a také, abychom se v problematice orientovali.

Následně se pustíme do praktické části. Ošetříme modřiny, otoky, tzv. ústřel a další běžné životní komplikace, které všichni známe a často nám otravují život. Někdy nás dokonce donutí vzít léky.

Díky kurzu Tapingu pro všechy se naučíte porozumět bolesti a včas ji ošetřit tak, abyste se vyhnuli braní léků a delšímu pohybovému omezení.

Kurz je postaven velmi prakticky, zaměřený především na úlevu od bolestí v běžném životě. Velký důraz kladu na nastavení hranic a kompetencí, aby účastníci byli schopni včas rozlišit nezbytnost odborné zdravotní péče a nedocházelo k nechtěným nebo nežádoucím vlivům použití kinesiotapingu v nesprávné chvíli. 

Pracovat budeme ve dvojicích/trojicích. Lepit budeme na sebe navzájem, proto je třeba mít na kurz sportovní prádlo (např. plavky).

Určení: pro všechny, úroveň – pro domácí použití

Místo konání: Brno, Kamenomlýnská 2 (BUDOVA Střední a základní školy pro zdravotně znevýhodněné)

Cena: 5900,- včetně DPH

Aktuální termín

Brno: 14. 5. – 15. 5. 2022 (1 poslední volné místo)

Přihlásit se na kurz

Rozvrh:

so 9-17h (hodina na oběd)

ne 9-15h (hodina na oběd) 

PROGRAM

Sobota:

Problematika bolesti zad, šíje, bolesti pod lopatkou, bederní oblasti a trupu.

Neděle:

Zaměřujeme se na svaly a klouby končetin (tejpování ramene, zápěstí, problematika tenisového lokte, karpálního tunelu apod.) Na dolní končetině bude klíčem pozornosti koleno, kotník, chodidlo, Achilovka a další. Procvičíme si na něm prakticky konkrétní aplikace tejpu na specifické problémy a bolesti.

Lektor: Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.

Kurz je postaven vysoce prakticky a počet účastníků je omezen. Důraz klademe na individuální přístup a podporu ve výuce.

Pracujeme ve skupinkách, lepíme na sebe navzájem. Pro praktickou část kurzu je potřeba sporé oblečení. S sebou nutno mít PŘEZŮVKY, ostré nůžky, psací potřeby.

Součástí kurzu je sleva na online produkty ve výši 15%, dostatek pásek pro každého účastníka a vzdělávací podklady zdarma. Oběd si hradí každý účastník sám (pro zájemce řešíme společnou objednávkou dovozu jídla z restaurace LaPatas).

Aktuální termín

Brno: 14. 5. – 15. 5. 2022 (1 poslední volné místo)

Přihlásit se na kurz

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo pro více informací mně neváhejte kontaktovat.