Neurofyziologické pojetí kinesiotapingu

Aktuální termín

bude vypsaný na podzim

Přihlásit se na kurz

Náplň kurzu:

Podíváme se na KINESIOTAPING z pohledu neurofyziologie. Teorii nezbytnou pro pochopení metody doplníme bonusovým e-bookem. A hned se pustíme do praktické části (manipulace s páskou, terapeutické aplikace snížení bolesti, funkční stabilizace, korekce atd.).

Po kurzu budete sami vytvářet specifické a především účinné tejpy podle aktuálního stavu a potřeb klienta. Techniku budete umět používat nejen jako podporu, bandáž, ale jako funkční a účinnou terapii, která dotáhne to, co ve vlastní terapii nestihnete.

  • Naše kurzy pravidelně realizujeme na půdě NCO NZO Brno. Učili jsem kolegy z FN Brno- Bohunice, Nemocnice Počátky, Světlá n. Sázavou nebo i v Ústí n. Orlicí.
  • Spokojenost účastníků 100%.
  • Certifikát, kredity.  Vzhledem k platnosti nové vyhlášky o celoživotním vzdělávání ve fyzioterapii, kterou byl kreditový systém zrušen. Nebudeme v našich kurzech nadále udělovat kredity

Určení: fyzioterapeut, masér, lékař, trenér, zdravotník, student, každý se základní znalostí anatomie (svaly, kloubu, vazy atd.).

Organizace kurzu:

Místo: Brno, Kamenomlýnská 2, BUDOVA Střední a základní školy pro tělesně znevýhodněné

Aktuální termín:

bude vypsaný na podzim

Přihlásit se na kurz

Cena: 6900,- s DPH

Rozvrh: so 9-18, ne 8-16 (15h)

Lektor: Mgr. Tereza Dvořáková, Ph.D.

Kurz je postaven vysoce prakticky a počet účastníků je omezen. Důraz klademe na individuální přístup a podporu ve výuce. Každý účastník dostane osvědčení.

Pracujeme ve dvojici (trojici), lepíme na sebe navzájem. Pro praktickou část kurzu je potřeba sporé oblečení – plavky. S sebou nutno mít přezůvky, ostré nůžky, psací potřeby, případně anatomický atlas.

Součástí kurzu je, dostatek tejpu pro každého účastníka a skripta.

V budově školy je občerstvovací a kávový automat. Oběd objednáváme dovozem. Ubytování nezajišťujeme. 

Aktuální termín:

bude vypsaný na podzim

Přihlásit se na kurz

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo pro více informací mně neváhejte kontaktovat.